پیکاپ ویزا را می توان از جمله مواردی دانست که سبب سهولت در امر دریافت ویزا شده و میزان هزینه ها را نیز تا حد بسیاری کاهش خواهد داد. در نظر داشته باشید که امکان پیکاپ پاسپورت و ویزا به کشور های مختلف امکان پذیر می باشد. در ادامه به بررسی کامل تر این موضوع پرداخته ایم:

ارائه خدمات تخصصی پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا را به عنوان پیکاپ پاسپورت نیز می شناسند. پیکاپ ویزا به کلیه اعمالی تلقی می شود که در طی آن گذرنامه به سفارت فرستاده شده و از سفارت گذرنامه به همراه ویزا برای شخص ارسال خواهد شد. در ابتدا جهت اخذ ویزا باید در سفارت حضور داشته باشید تا اعمالی مانند انگشت نگاری و عکس برداری از شما انجام شود. اما پس از اتمام این مرحله دیگر نیازی به حضور شما در سفارت نخواهد بود. ویزا از طریق پیکاپ به دست شما خواهد رسید و نیازی به گذراندن وقت و هزینه ی بیشتر برای سفر مجدد نخواهد بود. قبل از سفر معمولا وقت کافی جهت رسیدگی به تمام امور نخواهید داشت. چرا که برای سفر باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید. به همین منظور قطعا نیاز به راه حلی خواهد بود که بتوانید در کمترین زمان ویزای خود را در دست داشته باشید. همچنین یکی از مواردی که سبب رونق یافتن پیکاپ ویزا شده را می توان میزان هزینه ها دانست چرا که با سپردن کارها به یک نماینده قانونی نیازی به رفت و آمد به سفارت نبوده و می توانید با هزینه ای ناچیز این کار را به یک نماینده بسپارید.

مراحل PICK UP VISA

اولین و مهمترین مرحله را می توان به تکمیل نمودن مدارک دانست.

چرا که باید مدارک شخصی خود را به یک وکیل قانونی بسپارید. از جمله مهمترین مدارک لازم را می توان پرینت ایمیل و گذرنامه دانست که باید حتما آن ها را به نماینده قانونی خود تحویل دهید.

جهت سپردن کار خود به یک نماینده باید ابتدا به یک شرکت معتبر مراجعه نمایید. در ابتدا تمامی مدارک توسط مسئولین شرکت مورد بازرسی قرار خواهند گرفت.

پس از اینکه صحت اطلاعات ارائه شده اثبات شد، فرم وکالت نامه به شما ارائه خواهد شد. پس از اینکه صحت اطلاعات و همچنین درست بودن تمامی موارد مورد بررسی قرار گرفت، پس از آن انجام تمامی مراحل بر عهده شرکت خواهد بود. 

شرکت موظف می باشد که این کار را به یکی از معتبر ترین نمایندگان خود بسپارد تا این مرحله بدون هیچگونه کم و کسر انجام شود. شرکت مسئول فرستادن پاسپورت به سفارت و اخذ ویزا و پاسپورت از این مرکز می باشد.

امروزه پیکاپ ویزا رونق بیشتری پیدا کرده است، چرا که پیکاپ سبب خواهد شد که بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن ویزای خود را در دست داشته باشید.