پشتیبانی و مشاوره

به صورت تلفنی و مستقیم، آنلاین در شبکه های اجتماعی، روش‌های درمان خود را بپرسید و مشاوره بگیرید.

مشاوره پزشکی

ارائه مشاوره پزشکی جهت انتخاب بهترین متخصص و درمان شما و برآورد هزینه اولیه برای برنامه ریزی دقیقتر.

برنامه ریزی سفر شما

پرواز و هتل خود را بعد از از تأیید مراحل درمان شما برایتان رزرو میکنیم در بهترین شرایط آب و هوایی ایران.

ایران انتخاب اول پزشکی خاورمیانه ؟

ایران از دیر باز یکی از مهمترین مراکز پیدایش دانش طب بوده بطوری که در بین مکاتب پزشکی سنتی در جهان هیچکدام به جامعیت و تمامیت مکاتب پزشکی سنتی ایران نبوده است. ایران دارای بیمارستانها و مراکز درمانی و پزشکی با کیفیت و پزشکان و تیم پرسنلی باتجربه و آموزش دیده ای است که دارای شهرت و اعتبار بالایی در سطح منطقه هستند.

ایران دارای حدود 190 بیمارستان دارای مجوز فعالیت در حوزه ی خدمات بین الملل سلامت و ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت پزشکی و درمان هستند.

سازمان نظام پزشکی ایران دارای حدود 200 هزار عضو فعال پزشک است که دروره های فشرده و طولانی مدت آموزش پزشکی را گذرانده و بعد از طی نموندن دیگر دوره های جانبی کار خود را به عنوان پزشک شروع کرده اند.

بی شک در سطح منطقه و حهان کشوری با چنین ظرفیتها و مزیتهای رقابتی در حوزه سلامت و پزشکی کمتر وجود دارد. به طوری که از کشورهای مجاور بیماران زیادی با هدف انجام اقدامات پزشکی و درمانهایی چون، IVF، دندان پزشکی، عملهای زیبایی، پیوندها، چشم پزشکی، بیماریهای داخلی، قلب و عروق (حتی عمل جراحی قلب باز)، آنکولوژی، ستون فقرات و عصب شناسی، جراحی مغز و اعصاب، چک آپ کامل و…. با هزینه‌ای بسیار پایینتر نسبت به کشورشان به ایران سفر می کنند.

ایران یکی از معدود کشورهایی است که دارای بهترین بیمارستانها و مراکز خدمات پزشکی و امکانات درمانی با کیفیتی است که در منطقه و جهان سرآمد است.

ایران از هر نظر کشوری با تنوع گسترده است. تنوع اقلیمی (کشور معروف به سرزمین چهار فصل) تنوع جاذبه های طبیعی، تنوع آثار تاریخی و فرهنگی، تنوع قومیتها و اجتماعات مختلف و سرزمینی با وسعت بالای جغرافیایی که در آن واحد در ین کشور می توان 4 فصل سال را تجربه کرد.

به دلیل همین تنوع بالا از معروفیت بالایی در سطح جهان برخوردار است. ایران همچنین دارای پیشینه و ریشه های تاریخی و فرهنگی عمیق و طولانی است و یکی از سه منطقه ای که تمدن بشری از آن ظهور کرده است.. بر خلاف تصورات غلط و فعالیت برخی از رسانه ها که سعی در ایجاد تصویری ناامن از ایران و ایران هراسی دارند، کشوری بسیار امن و سالم و مردمی بسیار مهربان و مهمانواز دارد. کما اینکه تجربه گردشگری و سفر افرادی که به این مقصد سفر کرده اند گویای همه چیز است.

شناخت در مورد هزینه های درمان در ایران تنها یک قطعه از پازل سفر گردشگری سلامت در کشور است. ایران در زمینه ی سفر درمانی نسبت به سایر کشورهای دیگر تا چه اندازه جذاب تر و رقابتی است.

به این صورت که باید توجه داشت برای تعیین دقیق هزینه تمام شده گردشگری پزشکی باید سایر هزینه های جانبی از قبیل پرواز از کشور مبدا به ایران، محل اقامت، هزینه های پیشبینی نشده، هزینه های مترجم، هزینه ی رفت و آمد در مقصد و… تا درک درست و مقایسه ای درست از این موضوع داشت.

بیمارستانهای ایران به ندرت هزینه های درمانی خود را اعلام می کنند. اما در ایران هزینه های درمان و اقدامات پزشکی توسط دولت در قالب کتاب ارزشهای نسبی اقدامات پزشکی به صورت ثابت تعیین شده است.

به جهت پایین بودن بسیار زیاد ارزش ارز ایران نسبت به دلار آمریکا و شرایط خاص و خدمات جانبی دیگر برای بیماران بین المللی، این هزینه های تثبیت شده در سطح بسیار پایینی قرار دارد به طوری که هزینه های بیمارستانها را پوشش نمی دهد. بنابراین هزینه های اقدامات پزشکی در ایران برای بیماران بین المللی حداکثر دو برابر بیشتر از هزینه ی تثبیت شده تعیین شده است، که باز هزینه ی تعیین شده نسبت به سایر رقبا و بازارهای هدف به مراتب پایینتر است.

حدودا می توان گفت هزینه های درمان در ایران با نگاهی به کشورهای اروپای غربی40 درصد، نسبت به ایالات متحده 65 درصد و نسبت به کشورهای مجاور ایران مانند عراق، آذربایجان، عمان و افغانستان بین 20 تا 30 درصد پایینتر از نمونه های مشابه درمانی در آن کشورها است.

از طرفی به دلیل کاهش ارزش ریال ایران سفر و خرید مواد خوراکی در ایران برای گردشگران بسیار مقرون‌به صرفه شده است.

هزینه های اقدامات پزشکی در ایران برای بیماران بین المللی حداکثر دو برابر بیشتر از هزینه ی تثبیت شده تعیین شده است، که باز هزینه ی تعیین شده نسبت به سایر رقبا و بازارهای هدف به مراتب پایینتر است که در ادامه به تفصیل به این موضوع پرداخته می شود.

انتخاب شهر یا بیمارستان در ایران برای درمان به شرایط فرد بیمار، نیاز درمانی و علایق او بستگی دارد.

شرکت بین المللی سلامت و گردشگری دایامدتور در انتخاب بیمارستان مناسب منطبق با نیازهای درمانی و سطح هزینه ی مورد نظرتان به شما کمک می کند. بهترین بیمارستانهای فعال در حوزه ی بیماران بین المللی ارائه شده که همه ی آنها دارای مجوز فعالیت از وزارت بهداشت ایران برای فعالیت در زمینه ی گردشگری سلامت موسوم به IPD هستند و دایامدتور با منتخب این بیمارستان ها ارائه خدمت می نماید.